zakład mechaniki pojazdowej

DARIUSZ KOWALEWSKI

AUTOMATYCZNE SKRZYNIE BIEGÓW

serwis, diagnostyka, naprawa, wymiana oleju, regeneracja części, montaż chłodnicy oleju

jesteś tutaj

AUTOTRONIC

Autotronic

Mercedes-Benz wprowadza nową erę w technologii transmisji z Autotronic - automatyczną skrzynią biegów. Działa ona na zasadzie przekładni bezstopniowej, w której proporcje są zmieniane za pomocą koła pasowego i pasa variator . Samochód  przyspiesza  bez przerw w działaniu siły pociągowej, a silnik szybciej niż przy konwencjonalnej automatycznej przekładni osiąga swoją maksymalną wydajność. Przekładnia bezstopniowa Autotronic zapewnia również niski poziom hałasu i komfort jazdy.

 

Bezstopniowa automatyczna skrzynia biegów w trybie standardowym dostosowuje się do indywidualnego stylu jazdy danego kierowcy, zaś w trybie komfortowym przyśpiesza łagodnie i oszczędnie, można ją też obsługiwać manualnie.

 

Bezstopniowa automatyczna skrzynia biegów Autotronic oferuje zalety pod względem komfortu jazdy, mocy i zużycia paliwa. Skrzynia  Autotronic umożliwia zmianę biegów bez szarpnięć i dostosowuje się do indywidualnego stylu jazdy kierowcy. W standardowym programie jazdy „S” Autotronic rozpoznaje, jaki typ kierowcy Państwo reprezentują, i odpowiednio się do niego dostosowuje. „C” oznacza program jazdy komfortowy, z obniżonym poziomem prędkości obrotowej, łagodniejszym przyspieszaniem i niższym zużyciem paliwa. W dodatkowym, ręcznym programie jazdy można krótkimi popchnięciami dźwigni wybierać siedem wirtualnych stopni przełożenia.

Zakład Mechaniki Pojazdowej

DARIUSZ KOWALEWSKI

87-100 Toruń ul. Bliska 17

pon. - piąt. 08.oo - 16.oo

sob. - 9.oo - 13.oo

kom. +48 501 629 151

tel / fax 56 621 99 71

e-mail : napisz

tagi :

autotronic, automatyczna skrzynia biegów, mercedes 722.8

 Automatyczne Skrzynie Biegów ©  2014 - 2021